Індивідуальна терапія

Не хвилюйтесь: ми не змусимо вас лежати на дивані та розповідати про свої сни. Хоча, якщо вам це цікаво, ми можемо піти і цією дорогою! Наш підхід базується на інтеграції великої кількості шкіл психології задля індивідуалізації терапевтичного процесу. У перелік наших методик входять когнітивно-поведінкова терапія, мотиваційні підходи, гуманістична терапія, психодинамічна терапія, коучінг, діалектична поведінкова терапія та інші.

Ви можете прийти до нашого кабінету або ж проводити консультації через Skype / FaceTime / WhatsApp.


Парна / Полі терапія

Будь-які відносини – справа клопітливої роботи. Іноді знається, що цієї роботи кінця-краю не видно. Часто є корисним отримати точку зору професіонала на свої відносини. Ми можемо запропонувати вам умови, в яких ефективна розмова може відбутися між всіма сторонами. Ми працюємо з парами будь-якого гендера та сексуальної орієнтації, а також з поліамористами в будь-яких типах відносин.


Групова терапія

Якщо вам зручніше працювати в групі, або ви не певні, що терапія для вас; або ж якщо вам незручно витрачатися на індивідуальну терапію, ми можемо запропонувати змогу працювати в групі людей зі схожими проблемами та історіями. Ми прагнемо створити гостинну, позитивну атмосферу, в якій всі члени групи зможуть рости та розвиватися.