IMG_2205.jpg

Марія

Спеціальності: нарративна терапія, схематична терапія, гуманістична терапія, когнітивно-поведінкова терапія, розвиток ЛГБТ+ особистості, робота з поліаморістами, розлади харчової поведінки, депресивні/тривожні розлади, робота з експатами, психологічна невідкладна допомога.

Мови: англійська, російська, українська.

Марія Щербініна отримала диплом Магістра Психології зі спеціальністю Консультативна Психологія в університеті Webster (Лейден, Королівство Нідерланди). Вона отримала ступінь Бакалавра в сферах Психології та Комунікації в університеті Saint Louis University (Мадрид, Іспанія). 

Вона була волонтером у Leiden University Pride, некомерційній організації для студентів ЛГБТ+ у Лейдені, Королівство Нідерланди. Нещодавно вона стала со-автором статті на тему роботи з ЛГБТ+ клієнтами і є однією з ведучих BiPositive, подкаста про психологію та життя бісексуалів. 

Марія написала свою дипломну роботу на магістратурі про психологію людей, що за молодого віку пережили розпад Радянського Союзу в Україні. Вона також веде блог TheBadFoodie про одужання від анорексії та життя з нею.

Ассоціації: NIP (#228685), APA International Affiliate(#11608152, США), PinkTherapy (Великобританія), Rozehulpverlening (Нідерланди), International Therapist Directory (Нідерланди).